Zielone salony ...

Pierwsze wiosenne promienie słońca przenoszą nasze życie do ogrodów. W salonach pod chmurką odpoczywamy,  przyjmujemy gości,  a dla naszych dzieci są one bezpiecznym miejscem zabaw.

Piękny ogród to nie tylko rośliny. Oczko wodne, staw kąpielowy, kaskada, kącik wypoczynkowy, miejsce na grill, piaskownica i zjeżdżalnia dla dzieci to elementy o funkcjach estetycznych i użytkowych, które w połączeniu z puszystym trawnikiem stworzą wnętrze zielonego salonu. Dobrze zaprojektowany i zagospodarowany ogród będzie harmonijnie uzupełniał otoczenie i długo cieszył oko właścicieli.

usługi ogrodnicze

... tworzymy ogrody na miarę

  • Zobacz nasz sprzęt ...
  • Zobacz nasz sprzęt ...
  • Zobacz nasz sprzęt ...
  • Zobacz nasz sprzęt ...
  • Zobacz nasz sprzęt ...
  • Zobacz nasz sprzęt ...
O nas PDF Drukuj Email

Firma Greeneco powstała z myślą o miłośnikach zieleni, którzy cenią sobie piękno i harmonię otaczającego   krajobrazu.
Zajmujemy się projektowaniem i realizacją wykonawczą ogrodów oraz terenów zieleni. Oferujemy usługi z zakresu budowy automatycznych systemów nawadniania, oczek wodnych i stawów kąpielowych Oase oraz pielęgnacji zieleni.
Naszą ofertę kierujemy do odbiorców indywidualnych, firm, instytucji, developerów, wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, zarządców obiektów sportowych.

Podążając za oczekiwaniami naszych Klientów nieustannie poszerzamy wachlarz oferowanych usług  oraz wiedzę i umiejętności z zakresu nowoczesnych rozwiązań branżowych.

Współpracujemy z najlepszymi szkółkami roślin ozdobnych w regionie i w Polsce, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu różnorodny i zdrowy materiał nasadzeniowy.

Tworzymy ogrody na miarę Państwa oczekiwań pod względem jakości, niepowtarzalności, funkcjonalności, estetyki, doboru roślin, określonych środków finansowych oraz późniejszej pielęgnacji zieleni. Dbamy o to, aby nasze usługi wyróżniała wysoka jakość i terminowość wykonania.

 
Trawnik w miejscach zacienionych

Trawnik rosnący w cieniu narażony jest na szybkie przerzedzenie i wystąpienie w nim mchu. Darń powinna być oświetlana bezpośrednio przez światło słoneczne co najmniej przez połowę dnia. Zakładając trawnik w takich warunkach należy pamiętać o tym, że

Więcej …
Chcesz więcej porad?

Mamy kilka w zanadrzu.

Warto porozmawiać

Podzamek Golubski 1
87-400 Golub-Dobrzyń
tel./fax: 56 683 53 59
kom: 505 22 11 03, 505 22 14 19
e-mail: biuro@greeneco.net.pl
www.greeneco.net.pl

usługi ogrodnicze


COPYRIGHT ©2010-2011 GREENECO | USŁUGI OGRODNICZE.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.

Odwiedzin: .
Apláuz Agencja Reklamowa Toruńgadzety reklamowe do ogrodugreeneco | ogrody, projektowanie ogrodów

ogrody, usługi ogrodnicze toruń

apjoo